KBS De Eerste Rith: we staken niet, maar geven wel een signaal!

0

Donderdag 30 en vrijdag 31 januari staakt het onderwijs wederom. De meeste scholen zijn gesloten.

KBS De Eerste Rith gooit het over een andere boeg.

Directrice Vera van Steen: “Ons team wilde niet staken. We willen er zijn voor onze leerlingen. Dat wil niet zeggen dat we de zorgen niet delen. Het lerarentekort is zorgwekkend! We willen een goede toekomst voor ieder kind. Daarbij hoort kwalitatief goed onderwijs, voor  nu en in de toekomst. 

Dus al was de school open, we wilden een signaal afgeven dat tot in Den Haag te horen was. Met alle kinderen en ouders hielden we daarom een ‘Schreeuw voor goed onderwijs!’ Om 13.55 uur verzamelden we met zijn allen op het schoolplein en maakten zoveel lawaai als we konden. Het was een hels kabaal! En het gaf een goed gevoel om het samen te doen!

Vanuit ons hart voor onderwijs willen we voldoende leraren voor de klas voor ieder kind, structurele investeringen voor beter onderwijs en meer handen in de klas zodat we beter passend onderwijs voor ieder kind kunnen bieden. We hopen dat Den Haag ons hoort, en nu echt de handen uit de mouwen gaat steken voor beter onderwijs.”

 

Delen

Over de auteur

Laat een reactie achter