Gezocht NieuwsgierigAogje met vlotte pen

0

Ben jij gek op nieuws? Stap je makkelijk op mensen af? En vind je het leuk om stukjes te schrijven? Dat komt goed uit! Want ons redactielid Renate Hoeks vertrekt uit Princenhage, daarom zijn we op zoek naar één of meerdere schrijvers om ons team versterken. Wij berichten in het Wijkblad, via facebook en onze website over allerlei gebeurtenissen en nieuwtjes in Princenhage.

Wij zoeken iemand die het leuk vindt om het laatste nieuws te verslaan, graag evenementen bijwoont of zich verdiept in de geschiedenis van ‘ons dorp’. Uiteraard ben je van harte welkom op  onze wekelijkse redactievergadering. Voor de diversiteit in het team gaat de voorkeur uit naar iemand tussen de 18 en 40 jaar.
Heb je interesse? Stuur dan een mailtje naar: wijkbladprincenhage@gmail.com

Delen

Over de auteur

Laat een reactie achter